جزیره فایل

پایگاهی مملو از طرح درس سالانه , طرح درس روزانه , پاورپوینت درسی , تحقیق آماده , محصولات آموزشی , پژوهش معلمان , پروژه دانش آموزی

اطلاعیه فروشگاه

با خرید هر محصول، دو محصول دیگر از این فروشگاه هدیه بگیرید. تمام طرح درس ها، مقالات و پاورپوینت ها قابل ویرایش هستند.

طرح درس عربی هفتم تدریس جمع

طرح درس عربی هفتم تدریس جمع

می خواهیم درس جمع و انواع آن را ( جمع مذکر سالم ، جمع مونث سالم ، جمع مکسر ) که مربوط به کتاب عربی پایه هفتم است را به دانش آموزان آموزش دهیم .

در اینجا طرح درس روزانه از کتاب عربی پایه هفتم با موضوع جمع و انواع آن آورده ایم ( کل زمان در نظر گرفته برای آموزش این درس 75 دقیقه است )

این طرح درس شامل 2 صفحه است و در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن وجود دارد .

در طرح درس مذکور ابتدا اهداف را به دو دسته کلی و جزئی تقسیم نموده و پس از انجام مراحل مقدماتی ، تدریس را انجام داده و پس از آن مراحل پایانی را طی می کنیم .

عناوینی که در مرحله مقدماتی تدریس به آن توجه شده است عبارتند از : انتخاب روش تدریس ، مهیا نمودن وسایل مورد نیاز ، گروه بندی و چیدمان کلاس ، برقراری ارتباط با دانش آموزان ، خوش و بش کردن با دانش آموزان ، ارزشیابی تشخیصی و ایجاد انگیزه .

در قسمت اجرای تدریس فعالیت های مختلفی برای معلم و دانش آموزان آورده شده است . در مرحله پایانی پس از جمع بندی ، ارزشیابی پایانی انجام شده و به دانش آموزان تکلیف ارائه می دهیم .

علاوه بر طرح درس فوق ، طرح درسی دیگر با همین موضوع در 6 صفحه (با سبک نوشتاری متفاوت ) به عنوان مکمل آورده شده است . هدیه این محصول : طرح درس عربی هفتم با موضوع مثنی - تحقیق جالب در مورد پیاز درمانیپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
TarhDars-Arbi7-Jam_1757613_9554.zip100.5k
TarhDars-Arabi7-Mosana_1757613_2536.zip49.5k
Piyaz-Darmani_1757613_7092.zip197.5k

ترفندهای از بین بردن لکه ها

ترفندهای از بین بردن لکه ها لکه دار شدن لباس یا فرش بارها در زندگی هر کسی اتفاق افتاده است . اگر می دانستید اکثر لکه ها به راحتی قابل پاک شدن هستند هیچگاه اعصاب خود و دیگران را خورد نمی کردید . روشهای مختلفی برای از بین بردن لکه ها وجود دارد . ما در اینجا مجموعه ای کامل از لکه ها و روشهای پاک کردن آنها را جمع آوری کرده ایم . سعی ما بر این بوده است که روشهای از بین بردن لکه ها را به آسانترین شیوه بیان کنیم . جهت سهولت کار ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,300 تومان