کیف درسی

پایگاهی مملو از طرح درس معلمان , پاورپوینت های درسی , تحقیق های دانش آموزی , محصولات آموزشی و ...

اطلاعیه فروشگاه

با خرید هر محصول ، دو محصول دیگر از این فروشگاه هدیه بگیرید . تمامی تحقیق ها ، مقالات و طرح درسها قابل ویرایش هستند .

انیمیشن ضرب عددها ، ریاضی پایه سوم

انیمیشن ضرب عددها ، ریاضی پایه سوم

دانش آموزان در پایه سوم ابتدایی با مفهوم ضرب ، ضرب عددهای یک رقمی ، جدول ضرب ، خاصیت های ضرب ، ضرب عددها ی یک رقمی در چند رقمی و محاسبه ضرب آشنا می شوند .

بهتر است جهت فراگیری بهتر این مطالب از انیمیشن های آموزشی استفاده شود . انیمیشن ها باعث می شوند فراگیران به طور ملموس و عینی با مفاهیم آشنا شده و درس را فرا گیرند .

در این قسمت مجموعه ای کامل از انیمیشن های مرتبط با ضرب آورده شده است . مجموعه مذکور شامل 15 انیمیشن با پسوند اجرایی exe  می باشد .

عناوین برخی از این انیمیشن ها به شرح زیر می باشد .

انیمیشن مفهوم ضرب ، انیمیشن جدول ضرب ، انیمیشن ضرب در 10 ، انیمیشن خاصیت های ضرب ، انیمیشن ضرب چند رقمی در یک رقمی ، انیمیشن بازیهای ضرب و ...

انیمیشن های فوق از سایت ها و سی دی های مختلف جمع آوری شده و به نوعی محتوای الکترونیکی می باشد ( فقط جنبه نمایشی نداشته و در حین اجرا مخاطب درگیر کار می شود )

این انیمیشن ها به گونه ای تنظیم شده که به راحتی روی کامپیوترها قابل اجرا می باشد . علاوه بر آن می توان در ساخت پاورپوینت یا محتواهای آموزشی از آنها استفاده کرد.

   هدیه این محصول : آشنایی با گیاهان دارویی و خواص آنها - تحقیق جالب در مورد معجزات علمی و عددی قرآن مجید


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,400 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Animation-Riazi3-Zarb_2017778_3309.zip16.1 MB
Tahgig-Giyahan-Darooi_2017778_2583.zip571.7k
Ejaze-Elmi-Quran_2017778_8651.zip615.4k

انیمیشن شکست نور ، علوم هشتم

انیمیشن شکست نور ، علوم هشتم عنوان فصل 15 کتاب علوم تجربی پایه هشتم ، شکست نور می باشد . در این فصل دانش آموزان با منشور ، عدسی و شکست نور در آنها آشنا می شوند . بهتر است جهت یاددهی و یادگیری موضوعات این فصل از انیمیشن های آموزشی استفاده شود . دانش آموزان با مشاهده این انیمیشن ها به طور عینی و ملموس مطالب درس را فرا گرفته و آن را درک خواهند کرد. در این قسمت مجموعه ای کامل از انیمیشن های مرتبط با شکست نور آورده شده است . این ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,500 تومان

تحقیق در مورد خورشید گرفتگی

تحقیق در مورد خورشید گرفتگی یکی از موضوعاتی که دانش آموزان جهت تحقیق یا انجام پروژه های درسی می توانند انتخاب کنند ، موضوع کسوف ( خورشید گرفتگی ) می باشد . در این قسمت تحقیقی جامع با موضوع خورشید گرفتگی آورده ایم . این تحقیق شامل 6 صفحه بوده و در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن وجود دارد . در تحقیق مذکور عناوین زیر آورده شده و توضیحات لازم برای هر قسمت به همراه عکس  در آن وجود دارد . مقدمه و تاریخچ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,400 تومان