جزیره فایل

پایگاهی مملو از طرح درس سالانه , طرح درس روزانه , پاورپوینت درسی , تحقیق آماده , محصولات آموزشی , پژوهش معلمان , پروژه دانش آموزی

اطلاعیه فروشگاه

با خرید هر محصول، دو محصول دیگر از این فروشگاه هدیه بگیرید. تمام طرح درس ها، مقالات و پاورپوینت ها قابل ویرایش هستند.

طرح درس نگاهی به فضا ، علوم نهم

طرح درس نگاهی به فضا ، علوم نهم

عنوان فصل 10 کتاب علوم تجربی پایه نهم ، نگاهی به فضا می باشد. در این درس دانش آموزان با علم نجوم ، کهکشان ، ستارگان ، صورت های فلکی ، جهت یابی ، منظومه شمسی ، سیارات ، قمر ، سیارک ها و شهاب سنگ ها آشنا می شوند.

در این قسمت ، طرح درسی روزانه جهت تدریس این درس آورده ایم . این طرح درس شامل 3 صفحه بوده و در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده است.

طرح درس مذکور در یک جدول زیبا تهیه و تنظیم شده و قابلیت ویرایش مطالب آن توسط دیگران وجود دارد.

در ابتدای این طرح درس ، اهداف ( کلی ، جزئی و رفتاری ) در حیطه های مختلف در نظر گرفته شده و پس از آن به سراغ مراحل مقدماتی رفته ایم.

در مرحله مقدماتی ، توضیحاتی در مورد وسایل کمک آموزشی ، چیدمان کلاس ، برقراری ارتباط ، ارزشیابی تشخیصی و ایجاد انگیزه ذکر شده است .

بعد از مرحله مقدماتی ، نوبت به اجرای تدریس می باشد . توضیحات و فعالیت های که معلم و دانش آموز در حین تدریس باید انجام دهند در طرح درس ذکر شده است.

در پایان ، ارزشیابی انجام شده و درس جمع بندی می شود و در نهایت به دانش آموزان تکلیف ارائه می کنیم.

قابل ذکر است : در این مجموعه علاوه بر طرح درس فوق ، پرسش های مختلفی از این درس به همراه پاسخ فعالیت ها ( در 5 صفحه ) نیز وجود دارد.   هدیه این محصول : طرح درس علوم نهم ، مبحث حرکت چیست - تحقیق در مورد وسایل و ابزار آزمایشگاه علومپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,400 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
TarhDars-Oloom9-Negahi-Be-Faza_2058931_3003.zip154k
TarhDars-Oloom9-Harekat-Chist_2058931_5298.zip371.9k
Tahgig-Vasaell-Azmaeshgahi_2058931_6169.zip1.6 MB

طرح درس حرکت چیست ، علوم نهم

طرح درس حرکت چیست ، علوم نهم عنوان فصل 4 کتاب علوم تجربی پایه نهم  " حرکت چیست " می باشد؟ در این فصل دانش آموزان با مسافت ، جا به جایی  ، تندی متوسط ، سرعت متوسط ، تندی لحظه ای و شتاب متوسط آشنا می شوند. در این قسمت جهت تدریس این فصل طرح درس روزانه ای آورده ایم . طرح درس مذکور شامل 4 صفحه بوده و در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن وجود دارد. در این طرح درس اهداف مختلف از جمله کلی ، جزئی و رفتاری ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,400 تومان