جزیره فایل

پایگاهی مملو از طرح درس سالانه , طرح درس روزانه , پاورپوینت درسی , تحقیق آماده , محصولات آموزشی , پژوهش معلمان , پروژه دانش آموزی

اطلاعیه فروشگاه

با خرید هر محصول، دو محصول دیگر از این فروشگاه هدیه بگیرید. تمام طرح درس ها، مقالات و پاورپوینت ها قابل ویرایش هستند.

طرح درس بهترین راهنمایان، هدیه های آسمان ششم

طرح درس بهترین راهنمایان، هدیه های آسمان ششم

عنوان درس 2 کتاب هدیه های آسمان پایه ششم دبستان، " بهترین راهنمایان " می باشد. در این درس دانش آموزان با بهترین راهنمایان، یعنی پیامبران و امامان آشنا می شوند.

همچنین فراگیران در این درس واژه های مختلفی از جمله کتاب آسمانی، معجزه، نوبت، پیامبران اوالعزم را فرا گرفته و به مفهوم آن پی می برند.

در این قسمت، دو طرح درس روزانه برای تدریس درس بهترین راهنمایان آورده ایم. طرح درس های مذکور جمعا دارای 6 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

طرح درس اول شامل 2 صفحه بوده و در یک جدول زیبا تهیه و تنظیم شده و توضیحات لازم برای تدریس درس مذکور در 12 مرحله آورده شده است.

طرح درس دوم شامل 4 صفحه بوده و در آن پس از انجام مراحل مقدماتی، تدریس درس انجام می شود. بعد از تدریس، ارزشیابی پایانی به عمل آمده و به دانش آموزان تکلیف ارائه می شود. ( توضیحات مختلف برای هر قسمت در طرح درس ذکر شده است. )

در این مجموعه علاوه بر طرح درس های فوق، فایل راهنما و روش تدریس این درس به همراه فایل پرسش های متن کتاب و جوابشان، نیز وجود دارد.

 

   هدیه این محصول : طرح درس روزانه هدیه های آسمان ششم ابتدایی، درس سرور آزادگان - آموزش جامع طرح درس نویسی مخصوص معلمانپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
TarhDars-Hediehaee6-Behtarin-Rahnemayan_2091076_5276.zip388.6k
TarhDars-Hedehhae6-Sarvar-Azadegan_2091076_4726.zip298.5k
Amozesh-TarhDars-Nevisi_2091076_9547.zip657.2k

طرح درس سالانه هدیه های آسمان چهارم دبستان

طرح درس سالانه هدیه های آسمان چهارم دبستان در کتاب هدیه های آسمان چهارم دبستان ، فعالیت های گوناگونی متناسب با هر درس پیش بینی شده که با مشارکت دانش آموزان انجام می شود. از جمله این فعالیت می توان به برایم بگو ، ایستگاه فکر ، تدبر کنیم ، بررسی کنید ، کامل کنید و ... اشاره کرد. انتظار می رود همه ی دانش آموزان در بخش های گوناگون درس مشارکت کنند و اگر دانش آموزی نتوانست در یک بخش فعالیت و مشارکت موثری داشته باشد ؛ در بخش دیگر به او توجه شو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,600 تومان