جزیره فایل

پایگاهی مملو از طرح درس سالانه , طرح درس روزانه , پاورپوینت درسی , تحقیق آماده , محصولات آموزشی , پژوهش معلمان , پروژه دانش آموزی

اطلاعیه فروشگاه

با خرید هر محصول، دو محصول دیگر از این فروشگاه هدیه بگیرید. تمام طرح درس ها، مقالات و پاورپوینت ها قابل ویرایش هستند.

طرح درس سالانه علوم تجربی چهارم دبستان

طرح درس سالانه علوم تجربی چهارم دبستان

در کتاب علوم تجربی پایه چهارم ، بخش های مختلفی مانند جمع آوری اطلاعات ، گفت و گو ، فکر کنید ، کاوشگری ، آزمایش کنید و ... وجود دارد. این بخش ها به همراه فعالیت های که درون کلاس یا خارج از کلاس صورت می گیرد به تعمیق مفاهیم کمک می نماید.

بهتر است ، جهت تدریس یک ساله این کتاب از طرح درس سالانه ای که در آن به بخش های مختلف توجه شده استفاده نمود.

در این قسمت ، طرح درسی سالانه برای تدریس کتاب علوم تجربی چهارم دبستان آورده ایم . این طرح درس در جدولی زیبا تهیه و تنظیم شده است.

طرح درس مذکور ( بر اساس آخرین تغییرات کتب درسی ) شامل 5 صفحه بوده و در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان تغییر در آن وجود دارد.

در این طرح درس برای هر جلسه رئوس مطالب ، اهداف ، خلاصه گزارش تدریس ، مواد لازم و فعالیت های تکمیلی در نظر گرفته شده است.

همچنین در آن به فعالیت های مختلف از جمله اجرای آزمایش ، نمایش فیلم ، تحقیق ، کارهای پژوهشی و ساخت وسایل دست ساز اهمیت داده شده است .

قابل ذکر است : در این مجموعه علاوه بر طرح درس فوق ، دو طرح درس سالانه دیگر از همین کتاب ( با شیوه نگارش متفاوت ) نیز وجود دارد.

 

 هدیه این محصول : طرح درس سالانه جغرافی چهارم - فهرست کامل موضوعات تحقیقی برای جشنواره هاپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
TarhDars-joghrafi-ghaharom_580227_1418.zip85.6k
Mozooe-Jashnvareh_580227_6525.zip238.5k
TarhDars-Sali-Oloom4_580227_1120.zip260.1k

طرح درس گوناگونی گیاهان علوم چهارم

طرح درس گوناگونی گیاهان علوم چهارم عنوان درس 12 کتاب علوم تجربی پایه چهارم ابتدایی ، گوناگونی گیاهان می باشد . در این درس دانش آموزان با قسمت های مختلف گیاه و گل آشنا می شوند. در درس فوق ، موضوعات مختلف دیگری نیز وجود دارد که دانش آموزان آن را فرا می گیرند . از جمله : از گل تا دانه ، از دانه تا گیاه ، گیاهان بدون دانه و ... در این قسمت طرح درسی روزانه جهت تدریس این درس آورده ایم. این طرح درس در یک جدول زیبا تهیه  و تنظیم شده ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,600 تومان

طرح درس سالانه قرآن چهارم دبستان

طرح درس سالانه قرآن چهارم دبستان نویسندگان کتاب قرآن در پایه چهارم ابتدایی ، اهداف کلی مختلفی برای آموزش این کتاب در نظر گرفته اند . از جمله: زیبا خواندن ، حفظ برخی از سوره ها و پیام های قرآنی ، توجه به معنی آیات و عبارات قرآنی ، آشنایی با داستان های قرآنی و ... برای محقق شدن این اهداف ، باید برنامه ریزی داشت و از طرح درس سالانه ، جهت تدریس یک ساله این کتاب استفاده کرد. در این قسمت ، طرح درسی سالانه از کتاب قرآن پایه چهارم دبست ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,600 تومان