کیف درسی

پایگاهی مملو از طرح درس معلمان , پاورپوینت های درسی , تحقیق های دانش آموزی , محصولات آموزشی و ...

اطلاعیه فروشگاه

با خرید هر محصول ، دو محصول دیگر از این فروشگاه هدیه بگیرید . تمامی تحقیق ها ، مقالات و طرح درسها قابل ویرایش هستند .

موضوعات تحقیقی برای جشنواره ها

موضوعات تحقیقی برای جشنواره ها

در تمامی مقاطع تحصیلی جشنواره های مختلفی برای دانش آموزان و دانشجویان وجود دارد مهم ترین جشنواره های علمی برای دانش آموزان دوره ابتدایی جشنواره جابربن حیان و برای دانش آموزان متوسطه اول و دوم جشنواره خوارزمی می باشد .

افراد مختلفی تصمیم می گیرند در جشنواره ها شرکت کنند ولی نمی دانند چه موضوعی را برای تحقیق و پژوهش انتخاب کنند .

ما مجموعه ای کامل از موضوعات مختلف تحقیقی را جمع آوری نموده و آن را در دسته بندی های مختلف ارائه داده ایم . دانش آموزان و محققان با توجه به علایق شخصی و توانایی یشان می توانند از بین انبوه این موضوعات ، موضوع دلخواهشان را انتخاب نموده و در مورد آن تحقیق نمایند .

این مجموعه شامل 600 موضوع مختلف بوده که در ۱۳ دسته بندی آورده شده است . معلمان می توانند جهت فعالیت های خارج از مدرسه یا فعالیت های تکمیلی این موضوعات را در اختیار دانش آموزان قرار دهند .

جهت راحتی کار فهرست موضوعات تحقیقی در جداول مختلف به ترتیب حروف الفبا آورده شده است .

فایل این مجموعه شامل 11 صفحه بوده و هم قالب ورد و هم قالب pdf آن وجود دارد، لذا امکان تغییر موضوعات  یا کم و زیاد کردن آنها وجود دارد . موضوعات آورده شده به گونه ای است که تمامی افراد از دوره ابتدایی تا دانشگاه می توانند از آن استفاده کنند .

علاوه بر موضوعات تحقیقی فهرستی از دست سازه ها و مدلهای مختلف که می توان برای جشنواره ها ارائه داد  در این فایل وجود دارد .

برخی از موضوعات آورده شده کلی بوده و می توان با سلیقه خودتان کمی آن را تغییر داده تا موضوع جزئی تر شود .

به عنوان مثال یکی از موضوعات حفر تونل با دست بوده که تقریبا کلی است . شما می توانید با کمی تغییر آن را به موضوعات جزئی تبدیل کرده و در موردش تحقیق کنید .

روش حفر  تونل با دست ،ساخت دستگاه خانگی حفرتونل ، چگونه می توان با کمترین امکانات تونل حفر کرد، در کشورهای پیشرفته چگونه تونل حفر می کنند ، زندانیان فراری چگونه تونل حفر کرده و از آن فرار می کنند .  

 هدیه این محصول : بانک کلمات کلیدی برای سایت و وبلاگ - مجموعه کاریکاتورهای دانش آموزی با موضوع درسی


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,300 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Mozooe-Jashnvareh_619252_8561.zip238.5k
kelidi_619252_8067.zip1 MB
karikator-darsi_619252_2094.zip10.8 MB

تحقیق درسی در مورد تار عنکبوت

تحقیق درسی در مورد  تار عنکبوت همه ما بارها تار عنکبوت را دیده ایم . اگر صاحب ذوق باشیم به طرز ساخت و هنرنمایی عنکبوت در تنیدن تارها تحسین گفته و اگر آدم معمولی باشیم بی تفاوت از کنار آن رد می شویم . تار عنکبوت یکی از شاهکارهای معماری است که توسط عنکبوت پدیدار می شود . عنکبوت به طرز ماهرانه ای با مهندسی ذاتی خود اقدام به تنیدن تارها می کند . در این قسمت یک تحقیق دانش آموزی در مورد تار عنکبوت آورده ایم . با مطالعه آن تار عنکبو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,300 تومان

روش ساخت آدمک جادویی

روش ساخت آدمک جادویی می خواهیم روش ساخت یک آدمک جادویی منحصر به فرد را آموزش دهیم . آدمک ما ظاهری خیلی ساده ای دارد و به راحتی می توان آن را در مدرسه یا خانه ساخت . آدمک جادوئی بر خلاف ظاهر ساده اش ، کارهای خارق العاده ای انجام می دهد . به راحتی روی دستش می ایستد ، وقتی آن را روی کمر می خوابانیم و به حالت نیم خیز در می آید . و عجیب تر اینکه اگر دماغ آدمک را روی میله یا انگشت قرار دهیم مانند الاکنگ پایین و بالا رفته ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,300 تومان