کیف درسی

پایگاهی مملو از طرح درس معلمان , پاورپوینت های درسی , تحقیق های دانش آموزی , محصولات آموزشی و ...

اطلاعیه فروشگاه

با خرید هر محصول ، دو محصول دیگر از این فروشگاه هدیه بگیرید . تمامی تحقیق ها ، مقالات و طرح درسها قابل ویرایش هستند .

ترفندهای از بین بردن بوی بد

ترفندهای از بین بردن بوی بد

بارها شده است که بوی بدی به مشام مان رسیده و حالمان را به هم زده است . به محض اینکه بوی نامطبوعی را حس کنیم فورا دماغمان را گرفته و آن محل را ترک می کنیم .

ولی اگر مجبور باشیم زمان زیادی در آن مکان حضور داشته باشیم چه ترفندی را باید بکار ببریم تا بوی بد را از بین ببریم .

در اینجا ما ترفندهای از بین بردن بوهای مختلف را جمع آوری کرده و بصورت یک فایل ارائه داده ایم . این فایل در 10 صفحه تهیه و تنظیم شده و در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده است .

از بین بردن بوهای نامطبوع  ابزار یا لوازم خاصی نمی خواهد و با روش هایی که مطرح کرده ایم می توان با ساده ترین چیزهایی که در خانه وجود دارد بوها را از بین برد .

این ترفندها را می توان در تحقیقات و مقاله ها مورد استفاده قرار داد . همچنین دانش آموزان می توانند آن را برای استفاده در روزنامه دیواری و یا شبکه های اجتماعی به کار ببرند .

از جمله ترفندهای که در این مجموعه آورده شده است عبارتند از :

ترفند رفع بوی فاضلاب ،ترفند رفع بوی پیاز ، ترفند رفع بوی دهان ، ترفند رفع بوی نفت ،ترفند رفع بوی سوختگی  و ترفند رفع بوی ماهی ...

با توجه به اینکه این فایل در قالب ورد هم آورده شده ، لذا می توان مطالب آن را تغییر داد و جهت پژوهش های علمی آن را ارائه داد .

   

 

هدیه این محصول : ترفندهای از بین بردن انواع لکه ها - تحقیقی در مورد آب و روشهای درمانی آن

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,300 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Tarfand-Boo_623859_5963.zip220.1k
lakeh_623859_5629.zip94.8k
Tahgig-Ab-Darmani_623859_6551.zip199.5k

ترفندهای نگهداری گل و گیاه

ترفندهای نگهداری گل و گیاه بر همگان روشن است که نگهداری گل و گیاه در محیط زندگی فواید بسیار زیادی دارد . کمتر خانه ای است که در آن گل و گیاهی وجود نداشته باشد . برخی از افراد اظهار میکنند که دستشان برای پرورش گل خوب نیست . آنها بیان می کنند که گل هایی که خودشان کاشته یا خریده اند ، پس از مدتی از بین رفته است . به راستی ایراد کار کجاست ؟ آیا واقعاً دستشان به گل و گیاه خوب نیست یا نمی دانند چگونه گل را نگهداری کنند . جوا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,300 تومان

ترفندهای از بین بردن لکه ها

ترفندهای از بین بردن لکه ها لکه دار شدن لباس یا فرش بارها در زندگی هر کسی اتفاق افتاده است . اگر می دانستید اکثر لکه ها به راحتی قابل پاک شدن هستند هیچگاه اعصاب خود و دیگران را خورد نمی کردید . روشهای مختلفی برای از بین بردن لکه ها وجود دارد . ما در اینجا مجموعه ای کامل از لکه ها و روشهای پاک کردن آنها را جمع آوری کرده ایم . سعی ما بر این بوده است که روشهای از بین بردن لکه ها را به آسانترین شیوه بیان کنیم . جهت سهولت کار ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,300 تومان