جزیره فایل

پایگاهی مملو از طرح درس سالانه , طرح درس روزانه , پاورپوینت درسی , تحقیق آماده , محصولات آموزشی , پژوهش معلمان , پروژه دانش آموزی

اطلاعیه فروشگاه

با خرید هر محصول، دو محصول دیگر از این فروشگاه هدیه بگیرید. تمام طرح درس ها، مقالات و پاورپوینت ها قابل ویرایش هستند.

طرح درس سالانه علوم دوم دبستان

طرح درس سالانه علوم دوم دبستان

در این قسمت، طرح درسی سالانه از کتاب علوم تجربی پایه دوم دبستان آورده ایم. این طرح درس شامل 4 صفحه بوده و در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن وجود دارد.

در این طرح درس برای هر هفته، موضوع درس، صفحاتی که باید تدریس شود، اهداف، فعالیت های مقدماتی و فعالیت های تکمیلی در نظر گرفته شده است.

همچنین در آن برای جلسات مختلف، انجام آزمایش، دیدن فیلم، ارائه گزارش، تحقیق خارج از مدرسه، برگزاری جشنواره و ... پیش بینی شده است.

کتاب علوم منبعی است برای معرفی فعالیت های یادگیری و آنچه در عمل باید انجام شود. بهتر است برای تدریس هر درس علوم، از رسانه های آموزشی مختلف استفاده شود.

در ارزشیابی علوم زمان خاصی وجود ندارد. تمام لحظه های کلاس علوم، زمان مناسبی برای مشاهده ی رفتار و عملکرد دانش آموز و سوق دادن او به سمت یادگیری بهتر است.

لازم به ذکر است: در این مجموعه علاوه بر طرح درس فوق، فایل جدول اهداف هر درس به همراه فایل سوالات همه دروس کتاب علوم دوم با پاسخ ( در 11 صفحه و در دو قالب ورد و پی دی اف )، نیز وجود دارد.

 

  هدیه این محصول : طرح درس روزانه علوم تجربی دوم ابتدایی، درس اگر تمام شود - ساخت آدمک جادویی شگفت انگیز برای زنگ علومپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,600 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
TarhDars-Sali-Oloom2_699645_2762.zip622k
TarhDars-Oloom2-Agar-Tamam-Shavad_699645_1512.zip87.2k
Adamak-jadoei_699645_5613.zip1.2 MB

طرح درس سالانه ریاضی دوم ابتدایی

طرح درس سالانه ریاضی دوم ابتدایی در کتاب ریاضی دوم ابتدایی تلاش شده است دانش آموزان با روش های نوین آموزشی به فکر کردن ترغیب شوند و در یادگیری نقش فعال ایفا کرده و در عین حال مهارت هایی را بیاموزند که توانایی آن ها را در حل مسئله تقویت کند. لازم است برای رسیدن به اهداف مورد نظر، از طرح درس سالانه جهت تدریس یک ساله این کتاب استفاده شود. برای این منظور در این قسمت دو طرح درس سالانه از کتاب ریاضی پایه دوم ابتدایی آورده ایم. این طر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,600 تومان

طرح درس سرگذشت دانه، علوم دوم

طرح درس سرگذشت دانه، علوم دوم عنوان یکی از درس های کتاب علوم تجربی در پایه دوم دبستان، سرگذشت دانه می باشد. در این درس دانش آموزان با انواع دانه ها و مراحل رشدشان آشنا می شوند. همچنین دانش آموزان درباره استفاده های مختلف از دانه ها به ویژه دانه های خوراکی، مطالبی را فرا می گیرند و می توانند بخش های تشکیل دهنده یک دانه را با خیس کردن آن توصیف کنند. در این قسمت، طرح درسی روزانه جهت تدریس این درس آورده ایم. این طرح درس شامل 3 ص ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,600 تومان